Сео оптимізація сайту

Створення сайтів

2013-12-01 06:10 від Andriy

Розкрутка сайту каталог меблі Львів

Розкрутка сайту: меблі Львів. Інтернет каталог меблі у Львові - кухні Львів, шафи купе Львів, Кухні Львів

2013-11-01 04:07 від Andriy

Раскрутка сайту - візи в Австралію

Сео оптимізація і розкрутка сайту в Москві. Оформлення візи в Австралію, послуги імміграції та робота в Австралії.

2013-10-02 10:48 від Andriy

Розкрутка сайту Моторне масло

Розкрутка сайту: Моторні масла Aral, Castrol, Mobil, AVG, Ford, BMW, Opel GM, Total. Каталог автомобільних моторних масел.

2013-09-05 14:19 від Andriy

Сео оптимізація і розкрутка сайту

Розкрутка інтернет магазин косметики. Натуральна органічна косметика в Україні. Цільова зона-Україна. Тема натуральна косметика.

Пошук

Головна > Створення сайтів > Веб розробка

Веб рішення, розробка веб сайтів

Рівень сучасних ІТ-технологій стрімко розвивається починаючи ще 80-х років минулого століття і досяг сучасного рівня крос-платформенності, об"єктності, модульності. Для чого створювати ще раз колесо з нуля? Кінцевому споживачу не цікаво і не потрібно знати з якими детально технологіями ві повинен працювати. Його цікавить кінцевий продукт, його зручність і функціональність.

Для чого це робити? Є дві прості причини:

  1. Здешевлення розробки продукту.
  2. Швидка розробка продукту.

В даному розділі ми пропонуєм нашим клієнтам перелік найбільш популярних веб-рішень для різних сфер діяльності, а саме:

  1. CMS (КМС -контент менеджмент системи);
  2. E-commerce (Інтернет магазини);
  3. News portal (Стрічки новин);
  4. Forums (Форуми);
  5. Web portals (Веб-портали);
  6. Web gallery (веб-галлереї).

1. CMS (КМС -контент менеджмент системи):

КМС - це автоматичні веб системи управління контентом (наповненням), завдяки яким клієнт сам, без сторонньої допомоги, використовуючи інтерфейс системи і не знаючи деталей технологій веб зможе сам наповнювати контент сайту, управляти його розділами і веб-сторінками. Цей процес функціонально простий і зрозумілий для користувача, так як інтерфейс таких систем програмований під стиль інтерфейсу Windows API (на сьогодні самий поширений у світі).


створення сайту,веб дизайн

Створення інтернет магазину для виробничої компанії Модний дім Ніка. Розроблено веб дизайн. Створено інтернет магазин. Підключено платіжні системи. LIQPAY.

створення сайтів,розробка сайту

Розробка веб дизайну і створення бізнес сайту для канадської компанії компанії FOX Services. Сайт з системою управління контентом. Слайдер-галерея товарів та послуг компанії.

2. E-commerce (Інтернет магазин):

Інтернет магазин - це веб-каталог для продажу товарів та послуг. Покупки Online здійснюються користувачами(відвідувачами) сайту через спеціальний інтерфейс так званої торгової корзини. Магазин online, e-shope-storeInternet shopwebshop, online store, чи віртуальнае завантаження товару викликає аналогію покупок продуктів в роздрібних магазинах. Для таких систем характерними методами оплати є інтернет-карки,кредитні карткиелектронні системи платежів, чеки і т.п. Для цього вбудовуються модулі обробки відповідних систем оплати. Якщо клієнт бажає мати унікальний метод оплати, через свою любиму систему прийому інтернет-платежів - допрограмовується відповідний модуль. Також характерною особливістю, особливо для закордонних систем є автоматизовані модулі доставки товарів (shipping). В Україні поки що такі системи не доступні. Хоча для обрахунку ціни доставки програмується відповідні модулі, які автоматично (в залежності від конкретних цін транспортного партнера) будуть формувати ціну доставки для клієнта відповідно до критеріїв, заданих в магазині. Переважно такими критеріями є вага, об"єм(розміри) товару і відстань доставки.

створення веб сайту,розкрутка сайту

Розробка сайту каталогу компанії з виробництва меблів. Розроблено концептуальний веб дизайн сайту, форми зворотнього зв"язку на AJAX. Сформовано каталог товарів. Проведена оптимізація сайту. Розроблений логотип компанії і сайту. Проведено розкрутка сайту.

флеш дизайн,розробка інтернет магазину

Створено інтернет магазин музичних дисків і файлів. Флеш дизайн інтернет магазину музики. Флеш анімація "горить вогонь" і звучать музичні колонки. Розроблено веб дизайн, створено інтернет магазин та підключено платіжну систему смс платежів онлайн. В режимі онлайн покупці можуть купити музичні файли і скачати їх.

3. Стрічки новин, портали новин

Стрічки новин - це популярні блоги, сайти новин, в яких генеруються новини або вручну, або динамічно імпортуються з інших джерел через канали RSS, завдяки XML-технологіям.

4. Forums (Форуми)

Форум - це площадка для спілкування людей, груп користувачів по відповідним тематикам, або розділам. Дуже популярна форма для висвітлення своїх думок чи інформації на вебі.

5. Web portals (Веб-портали)

Веб портал - це веб площадка, для якої характерно мати багато категорій і розділів, починаючи від погоди і закінчуючи фінансами. Приклади відео порталу, розробленого нами можете переглянути у нас в портфоліо.

6. Web gallery (веб-галереї)

Веб галерея - це каталог фотографій. Відмінною рисою інтернет галереї від інших каталогів є та що функціонально приділяється більше уваги критеріям відображення, пошуку і сортування фотографій. Дуже популярна серед фотографів, художників і митців. Завдяки веб галереї - творчі люди можуть продавати свої витвори мистецтва через інтернет або ж просто виставляти на огляд.

створення веб сайту,відео реклама

Бізнес портал відео реклами. Інтернет проект для розкрутки бізнесу, відео портал, телебачення, відеореклама. Просування і реклама товарів і послуг клієнтів в інтернеті. Площадка для розкрутки бізнесу.

розробка сайту,розробка інтернет магазину

Інтернет магазин взуття. Інтернет магазин дозволяє приймати оплату і інтернету. Розроблено дизайн сайту, веб програмування. Проведено розкрутку сайту.

Замовлення створення сайтів

Всі інші замовлення, якщо не підпадають під стандартні параметри будуть розроблятись під конкретне замовлення.

Кінцевий результат роботи - це повно-функціональний робочий і протестований веб-продукт, який містить як фронтальну веб-систему так і адміністративну частину веб сайту, який відповідає найсучаснішим стандартам веб розробок і веб програмування.

Якщо Вас цікавить детальніша інформація щодо проекту - звертайтесь до нас щоб замовити послуги дизайну. Ви можете зразу оцінити та замовити створення сайту.