Сео оптимізація сайту

Створення сайтів

2013-12-01 06:10 від Andriy

Розкрутка сайту каталог меблі Львів

Розкрутка сайту: меблі Львів. Інтернет каталог меблі у Львові - кухні Львів, шафи купе Львів, Кухні Львів

2013-11-01 04:07 від Andriy

Раскрутка сайту - візи в Австралію

Сео оптимізація і розкрутка сайту в Москві. Оформлення візи в Австралію, послуги імміграції та робота в Австралії.

2013-10-02 10:48 від Andriy

Розкрутка сайту Моторне масло

Розкрутка сайту: Моторні масла Aral, Castrol, Mobil, AVG, Ford, BMW, Opel GM, Total. Каталог автомобільних моторних масел.

2013-09-05 14:19 від Andriy

Сео оптимізація і розкрутка сайту

Розкрутка інтернет магазин косметики. Натуральна органічна косметика в Україні. Цільова зона-Україна. Тема натуральна косметика.

Пошук

Головна > Реклама > Розкрутка сайту

Розкрутка сайту

Розкрутка сайту - процес просування сайту в інтернеті на перші сторінки відомих пошукових серверів по тематиці і геотаргет зоні (географіній зоні) замовника. Розкрутка сайту, проведена професійно дозволяє залищатись на довгий період в ТОП-позиціях пошуковиків (порядку 1-2 роки) без додаткових вкладень в залежності від конкуренції по вибраній темі.

Розкрутка сайту в нашій компанії включає в себе:

  1. SEO аудит сайту
  2. Аудит пошукових слів і дослідження ефективних напрямків розкрутки.
  3. Підбір пошукових фраз і слів по тематиці замовника з серверів, які показують пошукові запити та їх конкуренцію в інтернеті
  4. СЕО оптимізація сайту - прописання ядра вибраних ключових фраз та пошукових фраз на сайті клієнта.
  5. Реклама сайту в інтернеті на зовнішніх сайтах (блогах, каталогах, дошках оголошень, соціальних мережах і т.п.) та підняття якісного ранку сайту в пошуковиках.

Ми маємо розроблені ефективні методики розкрутки сайтів, які дозволяють в залежності від конкуренції досягати ТОП-ових позицій в пошуковиках за 1-2 місяці при малій так середній конкуренціях та 2-4 місяці - при великих конкуренціях (від 300 тис.).

Наша методика розкрутки сайту дозволяє охопити всю тематику Вашого бізнесу. Ми не зациклюємось на 1-2 пошукових фразах. Розкрутка сайту по нашій методиці дозволяє приводити клієнтів на Ваш сайт як мінімум по 15-20 ключовим фразам. На відміну від інших компаній, які гоняться за 1-2 фразами, та(або) "наганяють" штучний трафік з контекстної реклами, банерообмінних систем чи соціальних мереж - ми орієнтуємось лише на цільовий трафік і природні заходи з пошукових серверів, що легко відслідкувати по статистиці відвідувань і географічних зонах заходів на сайт. Така методика розкрутки дає змогу максимально використовувати цільових клієнтів і збільшити реальні продажі товарів та послуг Вашого бізнесу.

Ціни на розкрутку сайту коливаются в інтернеті від 200 до 500 дол в залежності від географічної зони та рівня конкуренції. Тому будьте уважні і не попадайтесь на руку ділків, які пропонують якісь розкрутки за 200-300 гривень. Повірте ніхто за 300 гривень не буде цілий місяць розкручувати Ваш сайт, а лише будуть використовувати "липові" звіти, та автомати, щоб показати вам видимість роботи. Ефективність таких методів розкрутки дуже низька. В кінцевому випадку Ви завжди можете перевірити якість розкрутки сайтів та самі позиції сайту в пошуковиках. Якщо Вас цікавить спавжня якісна розкрутка сайту - звертайтесь до нас щоб оцінити розкрутку сайту для Вас і уточнити ціну.

Нижче ми приводим портфоліо розкручених нами сайтів, щоб ви могли оцінити якість розкрутки сайту. Для деяких сайтів розкрутка проводилась декілька років назад, але навіть зараз вони стоять в ТОП-ах пошуковиків, причому по багатьох фразах.

Розкрутка сайтів портфоліо

Попередня Наступна

розкрутка сайту

Розкрутка сайту меблевої компанії Каверс. Проведено підбір ключових слів та сео оптимізацію сайту. Сайт стоїть в ТОП-5 пошуковиків  Google, Yandex (фрази: шафи купе,меблі на замовлення,ортопедичні матраци)

розкрутка сайтів,реклама сайту

Розкрутка сайту студії веб дизайну. Висока конкуренція пошукових запитів. Стоіїть в ТОП-5 Google i Yandex по пошукових фразах (замовити сайт,замовити дизайн,флеш дизайн,замовлення сайту, замовити розкрутку сайту і інші).

розкрутка сайту жіночого одягу

Розкрутка сайту для магазину жіночого одягу. Проведено підбір ключових слів та проведено сео розкрутку сайту. Сайт стоїть в ТОП-5 пошуковиків  Google, Yandex (фрази: магазин жіночого одягу,колекції модного одягу,одяг natali bolgar,колекція жіночого одягу,магазин модного одягу та інші)

розкрутка сайтів,seo оптимізація сайту

Оптимізація і розкрутка сайту компанії по обробці каменю (мармур,граніт). Проведено оптимізацію системи управління сайтом, виправлено структуру сайту, зроблено ЧПУ (чоловіко подібні урл, які дозволяють краще скануватись роботами) урл. Пошукові фрази: (мармур Львів,вироби з мармуру,вироби з граніту,стільниці з мармуру,стільниці з граніту, вироби з каменю і інші).

розробка інтернет магазину,розкрутка сайту

Розкрутка сайту для магазину взуття. Проведено підбір ключових слів та проведено сео розкрутку сайту. Сайт стоїть в ТОП-5 пошуковиків  Google, Yandex (фрази: гумове взуття, гумові чоботи, резиновіе сапоги, магазин гумового взуття та інші). Магазин розкручений на 2 мовах українська та російська. Цільова таргет зона - Україна.

розкрутка сайту,оптимізація сайту

Оптимізація і розкрутка сайту ділового сайту  в навчальних послугах - написаниия дипломних робіт та дисертацій. Цільова зона Росія, та СНД. Цільові пошукові сервери Яндекс, Гугле. Пошукові фрази: (заказать диссертацию, заказать дипломную работу, купить диссертацию, стоимость диссертации, дипломніе работі на заказ  і інші.)

пошукова оптимізація сайту,розкрутка сайту

Пошукова оптимізація сайту та розкрутка сайту для центру реабілітації наркозалежних м.Очаків. Проведено підбір ключових слів та проведено сео розкрутку сайту. Сайт стоїть в ТОП-5 пошуковиків  Google, Yandex (фрази: лечение наркомании, центр реабилитации, борьба с наркоманией, реабилитация наркозависимых та інші). Цільова таргет зона - Україна,Росія.

розкрутка сайту,оптимізація сайту

Оптимізація сайту і розкрутка сайту для центру реабілітації наркозалежних м. Київ. Цільова зона Україна, Росія, та СНД. Цільові пошукові сервери Яндекс, Гугле. Пошукові фрази: (центр реабилитации,методі лечения наркомании,лечение наркомании россия, центр лечения наркомании, реабилитационній центр і інші.)

Попередня Наступна

Замовити розкрутку сайту

Якщо Вам необхідно підняти рейтинги свого сайту та привести цільових відвідувачів і збільшити рівень продаж товарів і послуг - вам необхідна розкрутка сайту. Замовити розкрутку сайту Ви можете по формі замовлення або через контакти, вказані на сайті.