Сео оптимізація сайту

Створення сайтів

2013-12-01 06:10 від Andriy

Розкрутка сайту каталог меблі Львів

Розкрутка сайту: меблі Львів. Інтернет каталог меблі у Львові - кухні Львів, шафи купе Львів, Кухні Львів

2013-11-01 04:07 від Andriy

Раскрутка сайту - візи в Австралію

Сео оптимізація і розкрутка сайту в Москві. Оформлення візи в Австралію, послуги імміграції та робота в Австралії.

2013-10-02 10:48 від Andriy

Розкрутка сайту Моторне масло

Розкрутка сайту: Моторні масла Aral, Castrol, Mobil, AVG, Ford, BMW, Opel GM, Total. Каталог автомобільних моторних масел.

2013-09-05 14:19 від Andriy

Сео оптимізація і розкрутка сайту

Розкрутка інтернет магазин косметики. Натуральна органічна косметика в Україні. Цільова зона-Україна. Тема натуральна косметика.

Пошук

Головна > Створення сайтів > Розробка веб сайтів

Розробка веб сайту

При розробці веб сайту ми використовуєм наступні технології:

Client side (Клієнтська сторона):
- WEB Browser
- JavaScript
- HTML
- Optional Java
- Optional Flash
- Optinal VRML

Server Side (Серверна сторона):
- Linux or Windows
- Apache
- PHP
- Java 

Database(Бази даних, СУБД):
- MySQL
- PostgreSQL
- MSSQL

Приклади розроблених нами сайтів Ви можете переглягути в портфоліо як по веб дизайну, так і по функціоналу та наповненню розроблених сайтів, інтернет магазинів.

 

 

створення сайту,веб дизайн

Створення інтернет магазину для виробничої компанії Модний дім Ніка. Розроблено веб дизайн. Створено інтернет магазин. Підключено платіжні системи. LIQPAY.

створення сайтів,розробка сайту

Розробка веб дизайну і створення бізнес сайту для канадської компанії компанії FOX Services. Сайт з системою управління контентом. Слайдер-галерея товарів та послуг компанії.

Розробка сайтів портфоліо

Повний перелік розроблених сайтів Ви можете переглянути в на сторінці розробка сайтів портфоліо.

2. E-commerce (Інтернет магазин):

Інтернет магазин - це веб-каталог для продажу товарів та послуг. Покупки Online здійснюються користувачами(відвідувачами) сайту через спеціальний інтерфейс так званої торгової корзини. Магазин online, e-shope-storeInternet shopwebshop, online store, чи віртуальнае завантаження товару викликає аналогію покупок продуктів в роздрібних магазинах. Для таких систем характерними методами оплати є інтернет-карки,кредитні карткиелектронні системи платежів, чеки і т.п. Для цього вбудовуються модулі обробки відповідних систем оплати. Якщо клієнт бажає мати унікальний метод оплати, через свою любиму систему прийому інтернет-платежів - допрограмовується відповідний модуль. Також характерною особливістю, особливо для закордонних систем є автоматизовані модулі доставки товарів (shipping). В Україні поки що такі системи не доступні. Хоча для обрахунку ціни доставки програмується відповідні модулі, які автоматично (в залежності від конкретних цін транспортного партнера) будуть формувати ціну доставки для клієнта відповідно до критеріїв, заданих в магазині. Переважно такими критеріями є вага, об"єм(розміри) товару і відстань доставки.

створення веб сайту,розкрутка сайту

Розробка сайту каталогу компанії з виробництва меблів. Розроблено концептуальний веб дизайн сайту, форми зворотнього зв"язку на AJAX. Сформовано каталог товарів. Проведена оптимізація сайту. Розроблений логотип компанії і сайту. Проведено розкрутка сайту.

флеш дизайн,розробка інтернет магазину

Створено інтернет магазин музичних дисків і файлів. Флеш дизайн інтернет магазину музики. Флеш анімація "горить вогонь" і звучать музичні колонки. Розроблено веб дизайн, створено інтернет магазин та підключено платіжну систему смс платежів онлайн. В режимі онлайн покупці можуть купити музичні файли і скачати їх.

Крім цього при програмуванні та розробці веб-продуктів ми дотримуємось відповідних нових стандартів, які забезпечують повну функціональність системи на різних резолюціях екрану користувачів, найбільш популярних веб броузерів і відповідно застосовуємо сумісність технологій, які можуть повнофункціонально працювати у веб аплікаціях. Крім цього для найкращої швидкодії ми дотримуємось так званого оптимізації контенту, який дозволяє збільшити швидкодію перегляду сторінок сайту навіть на низькошвидкісних каналах(лініях) інтернет з"єднань - що є дуже важливим особливо на теренах СНД.

WEB Applications Standards:

WEB applications style involves:
- Windows resembling design 
- Desktop with icons 
- Each user with his own properties 
- Costumisible access privilegies


Anvanced javaScripting (DOM II):
- Remote scripting 
- Drop down menu
- Drag 'n drop
- Dynamic window creation

Supported browsers:
- Internet Explorer
- Firefox
- Netscape
- Safari
-Google Chrome
та багато інших сучасних браузерів

Multilanguage support
Bandwidth optimization

Кінцевий результат роботи - це повно-функціональний робочий і протестований веб-магазинвеб-каталогсистема управління сайтомконтент менеджмент система, і інший веб продукт, який містить як фронтальну веб-систему так і адміністративну частину сайту, який відповідає найсучаснішим стандартам веб розробок і веб програмування.


створення веб сайту,відео реклама

Бізнес портал відео реклами. Інтернет проект для розкрутки бізнесу, відео портал, телебачення, відеореклама. Просування і реклама товарів і послуг клієнтів в інтернеті. Площадка для розкрутки бізнесу.

розробка сайту,розробка інтернет магазину

Інтернет иагазин взуття. Інтернет магазин дозволяє приймати оплату і інтернету. Розроблено дизайн сайту, веб програмування. Проведено розкрутку сайту.

Замовити інтернет сайт

Всі інші замовлення, якщо не підпадають під стандартні параметри будуть розроблятись під конкретне замовлення.

Кінцевий результат роботи - це повно-функціональний робочий і протестований веб-продукт, який містить як фронтальну веб-систему так і адміністративну частину веб сайту, який відповідає найсучаснішим стандартам веб розробок і веб програмування.

Якщо Вас цікавить детальніша інформація щодо проекту - звертайтесь до нас щоб замовити послуги дизайну. Ви можете зразу оцінити та замовити інтернет сайт.