Сео оптимізація сайту

Створення сайтів

2013-12-01 06:10 від Andriy

Розкрутка сайту каталог меблі Львів

Розкрутка сайту: меблі Львів. Інтернет каталог меблі у Львові - кухні Львів, шафи купе Львів, Кухні Львів

2013-11-01 04:07 від Andriy

Раскрутка сайту - візи в Австралію

Сео оптимізація і розкрутка сайту в Москві. Оформлення візи в Австралію, послуги імміграції та робота в Австралії.

2013-10-02 10:48 від Andriy

Розкрутка сайту Моторне масло

Розкрутка сайту: Моторні масла Aral, Castrol, Mobil, AVG, Ford, BMW, Opel GM, Total. Каталог автомобільних моторних масел.

2013-09-05 14:19 від Andriy

Сео оптимізація і розкрутка сайту

Розкрутка інтернет магазин косметики. Натуральна органічна косметика в Україні. Цільова зона-Україна. Тема натуральна косметика.

Пошук

Головна > Веб дизайн

Веб дизайн

Стильний веб дизайн, сучасний веб-дизайн, зручний у навігації веб сайт, створений за допомогою традиційних та інноваційних технологій, не тільки посилить позиції Вашої компанії на ринку, але також підвищить її конкурентоспроможність.

Веб дизайн сайту - це по суті лице і імідж Вашої компанії. Якісно зроблений веб дизайн з одного погляду, не читаючи тексту повинен відображати тематику сайту. Крім цього веб дизайн сайту повинен не відволікати від товарів чи послуг Вашої компанії, а навпаки повинен акцентувати увагу відвідувачів на те, що Ви пропонуєте.

Веб дизайн повинен бути легким до сприйняття, яскравим - це дасть змогу відвідувачу залишатися на сайті. При розробці дизайну сайту необхідно враховувати зручність навігації і інформативність сайту - це дозволить Вашим замовникам легко шукати інформацію та ознайомлюватись з послугами, які Ви пропонуєте.

Чому Вам краще вибрати нас для розробки веб дизайну сторінки або розробки веб сайту, чи інтернет магазинусистеми управління сайтом?

Приклади дизайну сайтів

замовити сайт,замовлення веб дизайну

Створення сайту для туристичної компанії НАВІГАТОР. Розроблено веб дизайн. Сайт з системою управління .

створення сайтів,замовити сайт

Розробка веб дизайну і замовлення створення сайту для компанії ландшафтний дизайн КРЕО ЛЕНД. Сайт з системою управління контентом.

Замовити сайт

замовити інтернет магазин,веб дизайн магазину

Створення інтернет магазину косметики АЛЕЗОРІ, Греція. Розроблено веб дизайн. Створено інтернет магазин косметичних товарів. Розроблено рекламні матеріали.

замовлення створення сайтів,замовити сайт

Замовлення веб дизайну і створення сайту візитки для фермерського господарства Ольвія. Замовити сайт з системою управління контентом.

замовити сайт,веб дизайн

Створення сайту для компанії оренди квартир у Львові. Розроблено веб дизайн. Створено інтернет каталог квартир

створення сайтів,замовити сайт

Розробка веб дизайну і створення сайту візитки для приватного дитячого будинку Надія. Сайт з системою управління контентом.

замовити створення сайтів,замовити розробку сайту

Створення сайту для рекламної агенції TTL реклами ADMRM в Київ. Ви можете замовити сайт з системою управління, сео оптимізація.

замовити веб дизайн,створення сайту школи

Розроблено веб дизайн сайту дитячої української школи в Англії, Лондон. Ви можете замовити веб дизайн сайту з системою управління сайтом.

створення сайту,веб дизайн

Створення сайту для виробничої компанії Модний дім Ніка. Розроблено веб дизайн. Створено інтернет магазин

створення сайтів,розробка сайту

Розробка веб дизайну і створення бізнес сайту для канадської компанії компанії FOX Services. Сайт з системою управління контентом.

розробка дизайну сайту,веб дизайн

Розробка дизайну сайту для студії дизайну і пошиття одягу РУТА. Розроблено концептуальний веб дизайн,флеш дизайн (галерея товарів).

веб дизайн,розробка сайту

Створення веб дизайну для реабілітаційного центру наркозалежних. Розроблено веб дизайн, створено сайт з системою управління.

Детальнішу інформацію про наші роботи Ви можете переглянути на сторінці нашого веб дизайн портфоліо.

Дизайн сайтів

Дизайн сайту на наш погляд повинен відповідати декілька основним критеріям:

 1. Дизайн сайту і сам сайт має бути лицем компанії. Відповідати бренду компанії, стилю і кольорам.
 2. Дизайн сайту повинен бути легким і яскравим. Легким - означає незахаращеність непотрібними елементами, малюнками і відповідно вага сторінок невелика. Це дасть змогу легко і швидко відкривати Ваш сайт на будь-яких інтернет з'єднаннях (навіть на модемних). Яскравість дизайну - означає акцентувати увагу на основну тематику вашого бізнесу.
 3. Дизайн сайту має забезпечувати просту і зрозумілу навігацію.
 4. Сайт і дизайн сайту повинен бути якісним - це означає відповідати останнім стандартам у веб розробках і інтернет технологіях. Він повинен якісно відображатись на будь-яких моніторах, будь-яких браузерах (кросбраузерність).
 5. Дизайн веб сайту має бути індивідуальним і неповторним. Індивідуальність покращить сприйняття Вашої компанії потенційними клієнтами.

Розробка дизайну сайтів

Розробка дизайн сайту складається з простих і зрозумілих кроків:

 1. Ви формуєте свої побажання щодо стилів і кольорів сайту, які Вам імпонують, чи які Ви б хотіли бачити.
 2. Ви задаєте структуру сайту і побажання щодо розміщення тих чи інших елементів в дизайні сайту.
 3. По Вашому бажанню Ви можете вказати дизайн сайтів, які Вам імпонують, для того щоб наші дизайнери відчули Ваші смаки.
 4. Ми згідно заданих Вами критеріїв по стилях, кольорах і структурі сайту готуємо концептуальний варіант дизайну на замовлення. В разі, якщо дизайн Вам не підходить, ми готуємо інший варіант дизайну.
 5. Після затвердження Вами дизайну сайту наші спеціалісти починають розробляти сайт.
 6. Після створення веб сайту ми представляємо його на затвердження Вам. На даному етапі можливі поправки, дрібні зміни і коригування як дизайну, так і структури сайту.
 7. На замовлення ми можемо допомогти наповнювати Ваш сайт матеріалами, фотографіями і контентом.

Детальніше про процедуру взаємодії при розробці дизайну і створення сайту читайте на сторінці розробка сайтів.