Сео оптимізація сайту

Створення сайтів

2013-12-01 06:10 від Andriy

Розкрутка сайту каталог меблі Львів

Розкрутка сайту: меблі Львів. Інтернет каталог меблі у Львові - кухні Львів, шафи купе Львів, Кухні Львів

2013-11-01 04:07 від Andriy

Раскрутка сайту - візи в Австралію

Сео оптимізація і розкрутка сайту в Москві. Оформлення візи в Австралію, послуги імміграції та робота в Австралії.

2013-10-02 10:48 від Andriy

Розкрутка сайту Моторне масло

Розкрутка сайту: Моторні масла Aral, Castrol, Mobil, AVG, Ford, BMW, Opel GM, Total. Каталог автомобільних моторних масел.

2013-09-05 14:19 від Andriy

Сео оптимізація і розкрутка сайту

Розкрутка інтернет магазин косметики. Натуральна органічна косметика в Україні. Цільова зона-Україна. Тема натуральна косметика.

Пошук

Головна > Веб дизайн > Розробка веб шаблонів

Розробка веб шаблонів сайту

Шаблонний веб дизайн - набір стандартних варіантів дизайну сайтів, який переважно стандартизований. Мається на увазі заголовок (header) в якому э малюнок і слоган сайту. Шаблони сайту умовно можна розділити на прості шаблони і преміум шаблони для сайту. Прості шаблони - це мінімалізм веб графіки. Преміум шаблони вже можуть мати ту, чи іншу унікальність.

Нижче ми для орієнтації приводимо варіанти простих безкоштовних шаблонів  для сайту та преміум шаблонів сайту. Вигода для замовників сайту, які хочуть зменшити вартість розробки дизайну сайтів і використати стандартні шаблони очевидна. 

Розробка веб дизайну

Слід відмітити, що Ви можете переглянути шаблони дизайну сайту і вибрати будь-який шаблон за основу та внести свої побажання по дизайну свого сайту. Замовити дизайн сайту та розробку сайту Ви может по формі замовлення зліва.