Сео оптимізація сайту

Створення сайтів

2013-12-01 06:10 від Andriy

Розкрутка сайту каталог меблі Львів

Розкрутка сайту: меблі Львів. Інтернет каталог меблі у Львові - кухні Львів, шафи купе Львів, Кухні Львів

2013-11-01 04:07 від Andriy

Раскрутка сайту - візи в Австралію

Сео оптимізація і розкрутка сайту в Москві. Оформлення візи в Австралію, послуги імміграції та робота в Австралії.

2013-10-02 10:48 від Andriy

Розкрутка сайту Моторне масло

Розкрутка сайту: Моторні масла Aral, Castrol, Mobil, AVG, Ford, BMW, Opel GM, Total. Каталог автомобільних моторних масел.

2013-09-05 14:19 від Andriy

Сео оптимізація і розкрутка сайту

Розкрутка інтернет магазин косметики. Натуральна органічна косметика в Україні. Цільова зона-Україна. Тема натуральна косметика.

Пошук

Головна > Веб дизайн > Розробка веб сайту

Розробка веб сайту

Веб дизайн - загально відоме поняття в інтернеті, але не всі до кінця розуміють що в себе включає поняття веб дизайн сайту.

Веб дизайн сайту включає в себе багато понять і технологій, які на сьогоднішній день використовуються в інтернеті. Наприклад сленгом веб майстрів необхідно задизайнити або редизайнити якийсь певний існуючий веб сайт, який морально застарів - був створений на основі HTML 3.02 або ще раніше. На сьогодні використовують мінімально HTML4.01 або XHTML. Тому для розробки веб сайту чи редизайну сайту необхідно буде перш за все:

  1. Визначити цільову аудиторію при розробці даного веб сайту
  2. Визначити основні кольори і стилі які найкраще будуть відображати інтернет сайт для цієї категорії відвідувачів.
  3. При розробці веб сайту, а саме розробці дизайну сайту необхідно враховувати, що загальна вага сторінки інтернет сайту не повинна перевищувати 100Кбайт. Це дасть змогу швидше відкривати веб-сторінки незалежно від типу з"єднання до інтернет мережі кожного користувача (модемне підключення, ADSL, виділена лінія).
  4. При виготовленні  веб дизайну сайту дизайнер чи розробник веб сайту також повинен враховувати функціональне призначення веб сайту і як воно повинно буде інтегруватись в систему управління сайтом. Наприклад простий представницький інтернет сайтсайт-візитка, чи контент менеджмент система, форум чи інтернет магазинінтернет-каталог мають абсолютно різні цільові напрямки , і чим менше графічної частини веб дизайну буде для таких сайтів - тим краще. Тому дизайнер(розробник) повинен більшу увагу приділяти не малюнкам в даному випадку а стилям веб сайту, так звані CSS. Це дасть змогу веб програмістам, які в подальшому будуть інтегрувати концептуальний дизайн сайту у веб систему "розв'язати руки".
  5. Так звана "порізка" шаблонів концептуального веб дизайну також повинна бути зроблена якісно  і повинна відповідати всім сучасним інтернет стандартам. Так, веб сайт повинен якісно і однаково відображатись у всіх відомих браузерах. бажано, щоб порізка шаблонів дизайну сайту була не таблична а блочна (div порізка), ширина сторінки повинна бути динамічна (резиновий дизайн) і змінюватись в залежності від різних видів и типів моніторів користувачів. 
  6. Навігація веб сайту і розроблена структура сайту повинна бути проста і зрозуміла користувачу. Це дасть змогу легко орієнтуватись користувачу на сайті і не плутатись при пошуку необхідної інформації. При розробці веб сайту (структури сайту, дизайну) враховується конкретний вид і тип навігації, а також місце, де буде навігація інтернет сайту, контент сайту (наповнення веб сайту інформацією) чи анімаційні ролики (флеш дизайн, флеш анімація), вставки веб графіки.

Тому, якщо акцент повинен робитися не на художнє оформлення, точніше не перебільшувати з малюнками, а на функціональне призначеня і використання системи сайту - основну увагу акцентують не на кількості веб дизайну, а на загальну функціональність системи управління сайтом. В інтернеті є поняття веб-темплейтів, готові розроблені шаблони дизайну. Шаблони сайтів можна використовувати, якщо для клієнта не є обов"язковим унікальність веб дизайну, а важлива функціональність веб сайту. В даному випадку і ціна розробки сайту зменшується. Звісно колір і смак - це бажання клієнта.  Використання базових темплейтів готових веб рішень дає змогу економити на ціні веб дизайну, та приділити білше ресурсів для веб програмування. Приклад: електронний магазин (інтернет магазинінтернет каталог), форум, стрічка новин і т.п. При розробці інтернет магазинів в основному використовують стандартні веб темплейти. Веб дизайн в інтернет магазині переважно застосовують логотип і заголовок (основний елемент веб дизайну, який відображає всю суть інтернет магазину з одного погляду). Все решта стандартизоване - і не потрібно приділяти цьому надто велику увагу. Хоча - це на смак клієнта. Якщо клієнт хоче зробити унікальний електронний магазин і по веб дизайну і по технології використання веб систем, веб програмування - це його право.

Тепер детальніше щодо самого веб дизайну сайту. В комп"ютерних технологіях веб дизайн відрізняється від художнього дизайну. Дизайнер може працювати як з готовими елементами так і сам розробляти їх. Поділяють растровий (веб дизайн) і векторний дизайн (графічний дизайн). В першому випадку дизайнер працює з фотографіями - в другому з віртуальними елементами - векторними лініями і кольорами. Хоча важко функціонально розділити растровий і векторний дизайн у веб дизайні, але растровий дизайн переважно використовується на веб сайтах, а векторний, чи графічний дизайн - в поліграфії. Чим вони відрізняються? Растровий дизайн не можна збільшувати до бескінечності - фотографія втрачає якість. Тому для друку на папері (флаєри, візитки,брошури,календарі,рекламні проспекти і т.і.) мало підходить растровий дизайн,  за виключенням випадків коли фотографію спеціально виготовляють високої роздільчої здатності 300 і більше DPI. Векторні малюнки - це малюнкі записані Postscript кодом, який передає в систему з яким працюють, чи друкують, малюнок кодування цього малюнка і не втрачається якість відображення і друку. Кожен метод має свої переваги і недоліки.

Для веб-дизайну в більшості випадків застосовують фотографії - вони реалістичніше виглядають і не потрібно великої роздільчої здатності. При розробці веб сайтів переглядають не на плакатах, а на екранах моніторів - де роздільча здатність 72 пікселя на дюйм.

При розробці веб дизайну дизайнер може використовувати на свій розсуд певні програми. Найбльш популярними і розвинутими є Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Corel Draw, Xara. Для 3D-дизайну використовують 3D-MAX.

Веб дизайн включає в себе:

  • веб графіка
  • банери
  • іконки
  • меню

Якщо Вам необхідно детальніше вияснити основні параметри по замовленню розробки веб сайту - скористайтесь нашою формою щоб замовити веб дизайн. Якщо у Вас виникають будь-які запитання - контактуйте з нами.