Сео оптимізація сайту

Створення сайтів

2013-12-01 06:10 від Andriy

Розкрутка сайту каталог меблі Львів

Розкрутка сайту: меблі Львів. Інтернет каталог меблі у Львові - кухні Львів, шафи купе Львів, Кухні Львів

2013-11-01 04:07 від Andriy

Раскрутка сайту - візи в Австралію

Сео оптимізація і розкрутка сайту в Москві. Оформлення візи в Австралію, послуги імміграції та робота в Австралії.

2013-10-02 10:48 від Andriy

Розкрутка сайту Моторне масло

Розкрутка сайту: Моторні масла Aral, Castrol, Mobil, AVG, Ford, BMW, Opel GM, Total. Каталог автомобільних моторних масел.

2013-09-05 14:19 від Andriy

Сео оптимізація і розкрутка сайту

Розкрутка інтернет магазин косметики. Натуральна органічна косметика в Україні. Цільова зона-Україна. Тема натуральна косметика.

Пошук

Головна > Реклама > Відео реклама

Відео реклама

Відео реклама - новий і надзвичайно ефективний вид реклами в інтернет. Завдяки відеорекламі розширюються ваші можливості по залученню клієнтів і покупців на товари чи послуги рекламодавця.

Нові технології у рекламі дозволяють провести повну рекламну компанію використовуючи контекстну текстову, банерну, текстову рекламу, контекстну рекламу та відео рекламу і закінчуючи повноцінною відеорекламою компанії чи товару.

Відео реклама на сьогоднішній день - найбільш затребуваний вид реклами. Технології відеореклами успішно використовують ведучі світові компанї і корпорації для розширення свого бізнесу на світовому ринку реклами.
Цей вид реклами на сьогодні охоплює більше як 15% світового ринку інтернет реклами і за даними експертів світовий обсяг відео реклами складе на наступний рік більше 42 млрд. долларів. З кожним роком контекстна реклама буде здавати позиції по відношенню до відео реклами.

Основні переваги відео реклами:
- інтерактивність;
- якісне і повне донесення ідеї бренду(товару) до споживача через природній спосіб сприйняття людиною відео;
- дозволяє максимально точно охопити цільову вудиторію;
- дешевизна в порівнянні з телевізійною рекламою;
- детальна статистика по перегляду реклами;

Відео реклама базується на відео плеєрі (засобі відображення відео). На ньому і буде відображатись відеофільм, відео-презентація, рекламний відеоролик.

Єдиним на сьогодні "слабким місцем" відео реклами являється вартість виготовлення відеоролика. Тому для тих у кого обмежений бюджет по рекламі можна компенсувати витрати і скористатись трьома додатковими типами відео реклами на самому відеоролику.

І з цим пов"язані основні три типи додаткової відео реклами на відеоплеєрі:

- Pre-roll (перед роликом)
- Mid-roll (всередині ролику)
- Post-roll (після ролику)

Тому відео реклама дуже популярна як для тих хто хоче виготовити відеоролик, так і для тих кому це не обов"язково, але він хоче використовувати переваги відео над текстом, їх популярність і віддачу.

Відео реклама, Pre-roll, Mid-roll, Post-roll
Відео реклама, Pre-roll, Mid-roll, Post-roll

Портал відео реклами

Завдяки порталу відео реклами Ваш бізнес має можливість привести цільових відвідувачів, а сама відео реклама стимулює покупця діяти завдяки візуалізації та інтерактивності та кращому сприйняттю відео в порівнянні з іншими видами інтернет реклами. 

Якщо Ви бажаєте замовити відео рекламу - звертайтесь до нас - ми домопожемо Вам провести рекламну кампанію в інтернеті з допомогою відео реклами та розрекламувати Ваш продукт чи послугу.