Сео оптимізація сайту

Створення сайтів

2013-12-01 06:10 від Andriy

Розкрутка сайту каталог меблі Львів

Розкрутка сайту: меблі Львів. Інтернет каталог меблі у Львові - кухні Львів, шафи купе Львів, Кухні Львів

2013-11-01 04:07 від Andriy

Раскрутка сайту - візи в Австралію

Сео оптимізація і розкрутка сайту в Москві. Оформлення візи в Австралію, послуги імміграції та робота в Австралії.

2013-10-02 10:48 від Andriy

Розкрутка сайту Моторне масло

Розкрутка сайту: Моторні масла Aral, Castrol, Mobil, AVG, Ford, BMW, Opel GM, Total. Каталог автомобільних моторних масел.

2013-09-05 14:19 від Andriy

Сео оптимізація і розкрутка сайту

Розкрутка інтернет магазин косметики. Натуральна органічна косметика в Україні. Цільова зона-Україна. Тема натуральна косметика.

Пошук

Головна > Створення сайтів

Створення сайтів

Створення сайтів - це з одного боку творчий процес, а з іншого боку технічний. В ідеалі найкращий варіантом при створенні сайтів добитись органічного поєднання веб дизайну, використання передових інтернет технологій та технічно правильної реалізації проекту. Мається на увазі що при  створенні сайту необхідно дотримуватись технічних норм і правил, які є де-факто стандартом в інтернеті, і в подальшому щоб система управління сайтом чи простий сайт візитка відповідали вимогам пошукових систем, що в свою чергу в подальшому виведе сайт на високі позиції в інтернеті і сайт буде відвідуваним і зручним для користувачів.

Процес створення сайту включає в себе:

 • концептуальний макет дизайн та структура сайту;
 • веб дизайн сайту (сторінок, меню, кнопок і інших елементів в структурі сайту):
 • порізка дизайну і розробка HTML шаблону сайту;
 • розробка сайту -  шаблонів (HTML,PHP,PERL,CSS,AJAX,JavaScript,Flash) під необхідну систему управління сайтом (катклог, інтернет магазин і т.п.)
 • наповнення сайту контентом (тексти, статті, медіа файли - фото, відео  і т.п.)
 • підбір ядра ключових слів по певній галузі замовника та сео оптимізація сайту відповідно до цих фраз;
 • при необхідності (якщо висока конкуренція) - розкрутка сайту;
 • підтримка сайту - хостинг, наповнення товарами, наповнення текстами, сео підтримка сайту

Приклади розробки сайтів

замовити сайт,замовлення веб дизайну

Створення сайту для туристичної компанії НАВІГАТОР. Розроблено веб дизайн. Сайт з системою управління .

створення сайтів,замовити сайт

Розробка веб дизайну і замовлення створення сайту для компанії ландшафтний дизайн КРЕО ЛЕНД. Сайт з системою управління контентом.

Замовити сайт

замовити інтернет магазин,веб дизайн магазину

Створення інтернет магазину косметики АЛЕЗОРІ, Греція. Розроблено веб дизайн. Створено інтернет магазин косметичних товарів. Розроблено рекламні матеріали.

замовлення створення сайтів,замовити сайт

Замовлення веб дизайну і створення сайту візитки для фермерського господарства Ольвія. Замовити сайт з системою управління контентом.

створення сайтів,розробка сайту

Створення сайту для рекламної агенції TTL реклами ADMRM в Київ. Розоблені шаблони сайту під систему управління, створено сайт з системою управління сайтом,сео оптимізація, слайдер контенту.

веб дизайн,створення сайту школи

Розроблено веб дизайн сайту дитячої української школи в Англії, Лондон. Розроблено веб дизайн, створено шаблони сайту під систему управління сайтом, форми зворотнього зв"язку, модулі показу випадкових зображень. 

створення сайту,веб дизайн

Створення інтернет магазину для виробничої компанії Модний дім Ніка. Розроблено веб дизайн. Створено інтернет магазин. Підключено платіжні системи. LIQPAY.

створення сайтів,розробка сайту

Розробка веб дизайну і створення бізнес сайту для канадської компанії компанії FOX Services. Сайт з системою управління контентом. Слайдер-галерея товарів та послуг компанії.

розробка дизайну сайту,веб дизайн

Розробка дизайну сайту для студії дизайну і пошиття одягу РУТА. Розроблено концептуальний веб дизайн,флеш слайдер (галерея товарів).

веб дизайн,розробка сайту

Створення веб дизайну для реабілітаційного центру наркозалежних. Розроблено веб дизайн, створено сайт з системою управління сайтом.

Розробка сайту

Розробка сайту полягає програмуванні веб сайту з використанням існуючих техгологій та перенесення концептуального веб дизайну в браузери. Для того щоб розробити сайт використовуються технічних засобів. Наша студія при розробці сайту використовує такі основні технології:

 • HTML (HyperText Markup Language — «мова розмітки гіпертексту»)
 • CSS (Каскадні таблиці стилів)
 • PHP (Hypertext Preprocessor)
 • JavaScript - стандарт мови програмування ECMAScript компанії Netscape;
 • Flash - середовище для створення застосунків під Flash платформу. Сфера використання Flash широка. Це можуть бути ігри, веб-сайти, презентації, банери.
 • AJAX (Asynchronous Javascript and XML)
 • XML (eXtensible Markup Language — расширювана мова розмітки);
 • Linux or Windows
 • MySQL - система керування реляційними базами даних;
 • PostgreSQL - -об'єктно-реляційна система керування базами даних;
 • і багато інших технологій.

На основі побажань замовника ми, як розробники сайтів вибираємо ту чи іншу технологію, яка найкраще підійде др вирішення поставлених завдань. Одне можна сказати чітко - ми використовуємо розробці сайту найновіші і актуальні стандарти у веб розробці сайтів, інтернет магазинів та інших веб систем.

створення веб сайту,розкрутка сайту

Розробка сайту каталогу компанії з виробництва меблів. Розроблено концептуальний веб дизайн сайту, форми зворотнього зв"язку на AJAX. Сформовано каталог товарів. Проведена оптимізація сайту. Розроблений логотип компанії і сайту. Проведено розкрутка сайту.

флеш дизайн,розробка інтернет магазину

Створено інтернет магазин музичних дисків і файлів. Флеш дизайн інтернет магазину музики. Флеш анімація "горить вогонь" і звучать музичні колонки. Розроблено веб дизайн, створено інтернет магазин та підключено платіжну систему смс платежів онлайн. В режимі онлайн покупці можуть купити музичні файли і скачати їх.

замовити сайт,веб дизайн

Створення сайту для компанії оренди квартир у Львові. Розроблено веб дизайн. Створено інтернет каталог квартир

створення сайтів,замовити сайт

Розробка веб дизайну і створення сайту візитки для приватного дитячого будинку Надія. Сайт з системою управління контентом.

створення веб сайту,відео реклама

Бізнес портал відео реклами. Інтернет проект для розкрутки бізнесу, відео портал, телебачення, відеореклама. Просування і реклама товарів і послуг клієнтів в інтернеті. Площадка для розкрутки бізнесу.

розробка сайту,розробка інтернет магазину

Інтернет магазин взуття. Інтернет магазин дозволяє приймати оплату і інтернету. Розроблено дизайн сайту, веб програмування. Проведено розкрутку сайту.

Замовити розробку сайту

Якщо Вам сподобались наші роботи і розроблені сайти, інтернет магазини чи каталоги і Вам потрібно зробити представництво в інтернеті своєї компанії чи бізнесу, звертайтесь - ми Вам допоможемо розробити якісний сайт для бізнесу, який дозволить бути на передових позиціях і розвивати збут і об'єми продаж.

Замовити розробку сайту Ви можете через форму замовлення або по телефенох, вказаних на сайті.