Сео оптимізація сайту

Створення сайтів

2013-12-01 06:10 від Andriy

Розкрутка сайту каталог меблі Львів

Розкрутка сайту: меблі Львів. Інтернет каталог меблі у Львові - кухні Львів, шафи купе Львів, Кухні Львів

2013-11-01 04:07 від Andriy

Раскрутка сайту - візи в Австралію

Сео оптимізація і розкрутка сайту в Москві. Оформлення візи в Австралію, послуги імміграції та робота в Австралії.

2013-10-02 10:48 від Andriy

Розкрутка сайту Моторне масло

Розкрутка сайту: Моторні масла Aral, Castrol, Mobil, AVG, Ford, BMW, Opel GM, Total. Каталог автомобільних моторних масел.

2013-09-05 14:19 від Andriy

Сео оптимізація і розкрутка сайту

Розкрутка інтернет магазин косметики. Натуральна органічна косметика в Україні. Цільова зона-Україна. Тема натуральна косметика.

Пошук

Головна > Реклама > Оптимізація сайту

Оптимізація сайту

Оптимізація сайту (СЕО оптимізація сайту) - процес приведення структури сайту і наповненя сайту до вимог пошукових систем. Як відомо, пошукові сервера і системи (Google,Yandex,Yahoo,MSN,Bing,ASK і багато інших) мають свої правила і стандарти по якості сайтів. Для того, щоб сайт високо ранкувався пошуковими системами, він повинен відповідати сучасним вимогам до сайту.

Серед основних вимог до якості сайту, які заявлябться пошуковими системами є наступні:

 1. Вимоги до якості чистоти дизайну сайту і наповнення
 2. Технічні вимоги до системи управління сайтом чи НТМЛ структури
 3. Якісні вимоги до контенту, навігації, лінків.

Тому, якщо Ви хочете бути на перших сторінках пошуковиків, необхідно розробляти якісні сайти, які чітко відповідають вимогам пошукових систем. так для прикладу в сайті мають бути описані:

 • мета теги (title,keywords,description та інші)
 • сайт повинен мати просту і зручну навігацію, зрозумілу як людям так і роботам
 • сайт повинен містити унікальний і якісний контент
 • на сайті повинні бути описані правильно розділи і підрозділи сайту, які зрозумілі пошуковим роботам
 • сайт повинен мати ЧПУ адреси та лінки
 • сайт повинен мати якісну перелінковку, яка допомагає і роботам і людям чітко орієнтуватись на сайті і знаходити необхідну інформацію. Такою перелінковкою можуть виступати артиклі,теги і інші спеціальні сео елементи.
 • сайт не повинен містити на одну сторінку більше 150 лінків.
 • інші вимоги, які немає сенсу всі перераховувати тут.

Що дає СЕО оптимізація сайту?

В першу чергу, дозволяє підняти ранк сайту і вивести його при малих і середніх конкуренціях на перші сторінки пошукових серверів. Зробивши оин раз якісно і правильно оптимізацію сайту, Ви можете бути упевнені, що будете залишатись постійно на передових позиціях пошукових серверів.

Вам не прийдеться проводити рекламні компанії та використовувати контекстну платну рекламу чи банерообмінну рекламу. Один раз провівши оптимізацію сайту - Ви надалі безкоштовно будуте залишатись на передових позиціях. Одне що необхідно, - час від часу оновлювати та доповнювати наповнення сайту (тексти, статті, медіа і т.п.).

Нижче ми приводимо приклади оптимізованих сайтів нашою студією. Ви зможете самі оцінити де і на яких позиціях знаходяться відповідні сайти після сео оптимізації, і власники таких сайтів більше не несуть витрат на рекламу. Основний потік клієнтів і замовників іде з інтернету по вибраній геотаргет зоні.

Приклади оптимізації сайтів

Попередня Наступна

розкрутка сайту,просування сайту

Розкрутка сайту подобової оренди квартир у Львові. Фрази оренда квартир у Львові, зняти квартиру у Львові,хостели львову,квартири у Львові та інші.

seo оптимізація сайтів,пошукова оптимізація

SEO оптимізація сайту інтернет магазину продуктів ШУВАР. Проведений підбір ключових слів, та складена карта оптимізації для пошукових серверів.

оптимізація сайту,пошиття одягу

Оптимізація сайту для дизайн-студії РУТА. Проведено підбір ключових слів на двох мовах українська та англійська. Проведено сео розкрутку сайту. Сайт стоїть в ТОП-10 пошуковиків  Google, Yahoo (фрази: національний костюм, український костюм, український одяг, сценічний костюм і інші). Зверніть увагу, якість сео оптимізації дозволила навіть при 1млн конкуренції стояти в ТОПі.

розкрутка сайтів,seo оптимізація сайту

Оптимізація сайту компанії по обробці каменю (мармур,граніт). Проведено оптимізацію системи управління сайтом, виправлено структуру сайту, зроблено ЧПУ (чоловіко подібні урл, які дозволяють краще скануватись роботами) урл. Пошукові фрази: (мармур Львів,вироби з мармуру,вироби з граніту,стільниці з мармуру,стільниці з граніту, вироби з каменю і інші).

розкрутка сайту,топ-5,yandex,google

Оптимізація сайту будівельної компанії АВАНГАРД, Москва. Фрази: доставка песка,доставка щебня,песок с доставкой,щебень с доставкой,перевозка песка,перевозка щебня та інші. Всього 25 пошукових фраз в ТОП-5-10.

seo оптимізація сайту,розкрутка сайту

SEO оптимізація сайту, та розкрутка сайту реабілітаційного центру лікування наркоманії. Проведено підбір ключових слів, та складена карта оптимізації для пошукових серверів. Фрази: Лечение наркомании,центр реабилитации, лечение наркомании,центр лечения наркомании і інші.

оптимізація сайту,seo оптимізація

Оптимізація сайту компанії Аквітон. Каталог каменю, обробка каменю, вироби з мармуру. Підбірано ключові слова. Проведено сео розкрутку сайту. Сайт стоїть в ТОП-10 пошуковиків  Google, Yahoo (фрази: каталог каменю, вироби з граніту, вироби з каменю, стільниці з каменю і інші). 

розкрутка сайтів,seo оптимізація сайту

Оптимізація та розкрутка сайту для магазину взуття. Проведено підбір ключових слів та проведено сео розкрутку сайту. Сайт стоїть в ТОП-5 пошуковиків  Google, Yandex (фрази: гумове взуття, гумові чоботи, резиновіе сапоги, магазин гумового взуття та інші). Магазин розкручений на 2 мовах українська та російська. Цільова таргет зона - Україна.

Попередня Наступна

Замовлення оптимізацію сайту

Якщо Вам необхідно підняти рейтинги свого сайту та привести цільових відвідувачів і збільшити рівень продаж товарів і послуг - вам необхідна сео оптимізація сайту. Зробити замовлення на оптимізацію сайту Ви можете по формі замовлення або через контакти, вказані на сайті.