Сео оптимізація сайту

Створення сайтів

2013-12-01 06:10 від Andriy

Розкрутка сайту каталог меблі Львів

Розкрутка сайту: меблі Львів. Інтернет каталог меблі у Львові - кухні Львів, шафи купе Львів, Кухні Львів

2013-11-01 04:07 від Andriy

Раскрутка сайту - візи в Австралію

Сео оптимізація і розкрутка сайту в Москві. Оформлення візи в Австралію, послуги імміграції та робота в Австралії.

2013-10-02 10:48 від Andriy

Розкрутка сайту Моторне масло

Розкрутка сайту: Моторні масла Aral, Castrol, Mobil, AVG, Ford, BMW, Opel GM, Total. Каталог автомобільних моторних масел.

2013-09-05 14:19 від Andriy

Сео оптимізація і розкрутка сайту

Розкрутка інтернет магазин косметики. Натуральна органічна косметика в Україні. Цільова зона-Україна. Тема натуральна косметика.

Пошук

Головна > Список новин

Веб дизайн сайту Тренінгової школи пікапу в Москві

2012-07-14 04:57 від Andriy

Веб дизайн сайтів, дизайн сайту тренінгового агенства в Москві
Веб дизайн сайтів, тренинги в Москве

Веб дизайн сайту Тренінгової школи пікапу в Москві. Сайт компанії, яка організовує та проводить пікап тренінги , жіночі тренінги, чоловічі тренінги та бізнес тренінги в Москві. 

На наша погляд веб дизайн сайту для навчання, проведення тренінгів та бізнес тренінгів повинен бути в класичних кольорах для бізнесу, а точніше 2-3 класичних поєднання кольорів сині або зелені та білі і чорні. Взагалі стиль веб дизайну сайту повинен передавати напрям діяльності компанії. На наш погляд будь-який дизайн сайту повинен відображати напрям діяльності та суть компанії навіть не читаючи жодного слова тексту. Це доведено ще 80-х роках минулого сторіччя інститутами, які розробляли поради для наближення товарів та послуг до людей.

Нам на наш погляд у веб дизайні сайту вдалося передати класичний діловий стиль світл-сині кольори та функціонал сайту. Для тренінгового агенства важливим є в першу чергу проста і зрозуміла навігація по самих тренінгових програмах, календар тренінгів, медіа ресурси по тренінгових і навчальних програмах. www.asking-me.ru

Якщо вам подобається наше портфоліо веб дизайну сайтів, і якщо ви бажаєте ствоити свій персональний сайт, який би відображав ваш стиль і був сучасним, просто замовте веб дизайн сайту через форму замовлення сайтів, або звяжіться з нами по телефонам, вказаним на сайті.

Назад