Сео оптимізація сайту

Створення сайтів

2013-12-01 06:10 від Andriy

Розкрутка сайту каталог меблі Львів

Розкрутка сайту: меблі Львів. Інтернет каталог меблі у Львові - кухні Львів, шафи купе Львів, Кухні Львів

2013-11-01 04:07 від Andriy

Раскрутка сайту - візи в Австралію

Сео оптимізація і розкрутка сайту в Москві. Оформлення візи в Австралію, послуги імміграції та робота в Австралії.

2013-10-02 10:48 від Andriy

Розкрутка сайту Моторне масло

Розкрутка сайту: Моторні масла Aral, Castrol, Mobil, AVG, Ford, BMW, Opel GM, Total. Каталог автомобільних моторних масел.

2013-09-05 14:19 від Andriy

Сео оптимізація і розкрутка сайту

Розкрутка інтернет магазин косметики. Натуральна органічна косметика в Україні. Цільова зона-Україна. Тема натуральна косметика.

Пошук

Головна > Реклама > Інтернет реклама

Інтернет реклама

Інтернет реклама - це реклама товарів та послуг, яка використовує інструменти інтернет технологій та публікується в інтернеті. Інтернет реклама має ряд переваг в порівнянні з іншими видами реклами 

Переваги інтернет реклами:

  1. Інтерактивність
  2. Облікованість
  3. Низька вартість
  4. Таргетування та вибір географічних зон інтернет реклами.
  5. Цільова аудиторія

1. За рахунок можливості відслідковування реакції та дій користувача мережі Інтернет рекламодавець може швидко вносити зміни до чинної рекламну кампанію, та коригувати ту чи іншу послугу, відповідно до зворотньої реакції споживачів (Feedback). 

2. За рахунок облікованості і контролю поведінки споживачів послуг чи товарів виробник, власник продукту може сплановувати свої рекламні компанії, удосконалювати виробництво чи сервіс в залежності від настроїв і побажань споживачів.

3. Низька вартість інтернет реклами в порівнянні з телевізійною рекламою, рекламою в дорогих і популярних медійних засобах (журнали, газети, каталоги і тюп.) дає можливість компанії проводити постійні рекламні акції

4. Вибір географічної зони самим рекламодавцем дозволяє впевнено без лишніх затрат націлювати свою рекламну компанію і зусилля по рекламі лише на той регіон, який його цікавить.

5. Цільова аудиторія досягається по перше природнім пошуком самим споживачем товари чи послуги, а по-друге інтерактивністю. Інтерактивність досягається шляхом вибору споживачем розділів чи тематики того чи іншого інтернет ресурсу і відповідно до цього вибору і відображається реклама лише до вибраної тематики.

Інтернет реклама в своєму арсеналі на сьогодні має такі основні інструменти:

  • банерна реклама
  • текстова реклама
  • контекстна реклама
  • відео реклама

Види інтернет реклами

Банерна реклама

Один з найпоширеніших видів реклами в мережі Інтернет – банерна реклама. Вона може бути як просто статичним зображенням, так і анімованою, що розповідає про Ваш товар або послугу.

Перевагою банерної реклами є те, що зацікавлена людина клікаючи по банеру відразу одержує всю інформацію, що її цікавить, оскільки банер є свого роду посиланням, що веде на сайт чи сторінку, присвячену рекламованому продуктові.

Класичний банер є прямокутним графічним зображенням у форматі GIF, JPG, PNG або створеним за допомогою Flash, Java, ShockWave тощо. Останнім часом набув поширення новий формат банерів, що одержав назву «rich media». Такі банери можуть бути будь-якими (в т.ч. «неправильної» форми), а також відрізняються можливістю використовувати звуковий супровід, «реагувати» на рух мишки (бути інтерактивною) тощо. Зазвичай, на кожному сайті передбачені спеціальні місця під банери конкретних видів.

Розміри банерів є повне різномаїття. Основні стандартні розміри такі: 
Skyscraper (120 x 600)
Leaderboard (728 x 90)
Button 1 (120 x 90)
Button 2 (120 x 60)
Half Banner (234 x 60)
Micro Bar (88 x 31)
Square Button (125 x 125)
Vertical Banner (120 x 240)
Rectangle (180 x 150)
Medium Rectangle (300 x 250)
Large Rectangle (336 x 280)
Vertical Rectangle (240 x 400)
Square Pop-up (250 x 250)
Wide Skyscraper (160 x 600)

Контекстна реклама

Контекстна реклама – це, в основному, текстові оголошення, що видаються відвідувачам пошукових машин і інших сайтів. Перевага контекстної реклами випливає з її назви - вона показується лише по налаштуваних вами параметрах рекламної компанії тобто за якими ключовими словами ви настроїте Ваше оголошення – і платите найчастіше за кожен клік Вашого відвідувача.

Втім, рекламні оголошення та банери не обов’язково повинні бути розміщені лише на сайтах-пошуковиках. Великої популярності набув спосіб, завдяки якому рекламні оголошення можна вставляти прямо в код будь-якого сайту, таким чином збільшуючи потенційну аудиторію для рекламодавців.

Існує декілька великих систем контекстної реклами. Це Google Adwords, Бегун, ADbrite, Bidvertiser, Bigmir i т.п. Ваша реклама з'являтиметься на тих майданчиках, які входять в ту чи іншу систему. 

Текстова реклама

Текстова реклама - "зброя" для просування сайту  опимізації сайту. Переважно нею користуються професіонали для оптимізації сайту чи розкрутки сайту. Вона поступається перед іншими видами реклами наглядністю і ефективністю при продажах.

Однак їй немає рівних в тому випадку, якщо власник сайту бажає просунути саме свій сайт. Він витрачає гроші на рекламну компанію недарма. Ефект в майбутньому буде відчутний для свого сайту. Його ранк буде вищий, кількість зовнішніх лінків збільшується і відповідно збільшується природньо кількість цільових заходів на свій сайт.

До недоліків текстової реклами можна віднести часове плече віддачі. Якщо по банерній чи контекстній рекламі ви отримуєте клієнтів (відвідувачів) відразу після оплати і запуску реклами, то тут віддача буде чуть пізнішою - (2-3 тижня). Однак і видно перевагу. В разі закінчення бюджету чи самої рекламної компанії - відвідуваність падає, а завдяки текстовій рекламі - зберігається довго.

Замовити рекламу

В нашій студії ви можете замовити інтернет рекламу будь-якого виду. Відповідно до вищенаведеної інформації Ви самі собі можете підібрати інтернет рекламу, яка Вам підходить як по цілях та завданнях так і по цінах та ефективності.