Сео оптимізація сайту

Створення сайтів

2013-12-01 06:10 від Andriy

Розкрутка сайту каталог меблі Львів

Розкрутка сайту: меблі Львів. Інтернет каталог меблі у Львові - кухні Львів, шафи купе Львів, Кухні Львів

2013-11-01 04:07 від Andriy

Раскрутка сайту - візи в Австралію

Сео оптимізація і розкрутка сайту в Москві. Оформлення візи в Австралію, послуги імміграції та робота в Австралії.

2013-10-02 10:48 від Andriy

Розкрутка сайту Моторне масло

Розкрутка сайту: Моторні масла Aral, Castrol, Mobil, AVG, Ford, BMW, Opel GM, Total. Каталог автомобільних моторних масел.

2013-09-05 14:19 від Andriy

Сео оптимізація і розкрутка сайту

Розкрутка інтернет магазин косметики. Натуральна органічна косметика в Україні. Цільова зона-Україна. Тема натуральна косметика.

Пошук

Головна > Флеш дизайн

Флеш дизайн

Яскраві, красиві і дуже ефектні сайти-презентації, розроблені на основі технології «Flash» створені стати прикрасою Вашого сайту. Сьогоднішній рівень розвитку "Flash" технологій, на відміну від попередніх версій, як програм для розробки так і систем які індекусють і відображають дану технологію досяг високого рівня по можливостях застосування (флеш анімація, відео відображення, підключення потокового відео, підключення до баз данних - MySQL, MsSQL та скриптових технологій таких як PHP, ASP, PERL). На сьогоднішній момент спостерігається великий попит на flash-сайти серед багатьох представників бізнесу. Володіючи рядом безспірних переваг - модний антураж, персоналізація, візуальне сприйняття - є також і ряд обмежень. Для прикладу флеш анімації не індексуються пошуковими роботами, тому, якщо напрям сайту діловий і цілями передбачено вихід на передові позиції пошуковиків флеш анімацію варто використовувати лише частково. Можливо застосовувати блоки флеш анімацій - флеш інтро, флеш банери та флеш заставки.

Анімаційний флеш дизайн, який покращує сприйняття відвідувачами сайту, його тематики. За допомогою флеш дизайну можна покращити дизайн сайту і підвищити візуальну інтерактивність сайту.

Приклади флеш анімацій

створення флеш анімацій,флеш дизайн

Флеш анімація. Оживлення дизайну сайту за допомогою флеш анімації. Реалістичне світіння лампочки. Проблискування ручки. Інтерактивне меню телефону. Використано технологію action script.

створення флеш,розробка флеш анімацій

Реалістичне анімація про віконні системи, пластикові вікна і будівництво. Робітники в анімації. Будівництво і установка вікон у флеш анімації. Інтерактивне меню анімації.

Флеш банери

Яскраві, красиві і дуже ефектні флеш баннери набагато ефективніші від статичних баннерів, або навіть анімаційних (gif-баннерів). Врони дозволяють завдяки динамічності флеш технологій оформити на обмеженому просторі більше інформації, яка сприймається людиною ефективніше. Існує велика кількість різних розмірів флеш баннерів по стандартах ВЕБ(468х680, 240х60, 350х250 і інші.) Детальніше про технологію "Flash".

розробка флеш банерів,флеш дизайн

Приклад рекламного флеш баннера для порталу відеореклами.

флеш дизайн,розробка банерів

Приклад рекламного флеш баннера для бюро перекладів Апріл. Розмір 250х350 піксеоів.

Детальнішу інформацію про наші роботи Ви можете переглянути на сторінці нашого флеш дизайн портфоліо.

Флеш сайти

Флеш сайт - часто використовують у фотогалереях, художніх студіях, салонах краси і т.п. Основною перевагою таких флеш сайтів є краса, динаміка та інтерактивність, якої не можна досягти іншими засобами у веб дизайні. Для таких сайтів не потрібна повна індексація пошуковиками, а тому флеш сайти часто використовуються на персональних сторінках художників, фотохудожників.

Флеш презентації

Флеш анімація та флеш презентація використовуються для покращення візуального сприйняття аудиторією подій та привернення уваги споживачів товарів і послуг. Завдяки флеш презентаціям досягається збільшення продажу товарів чи послуг.

розробка флеш презентацій,флеш дизайн

Флеш презентація та розіграш призів і визначення переможців рекламної компанії BONDUELLE та RENAULT. У флеш дизайні та флеш банері використано технологію action script 3.0.

флеш дизайн,флеш галерея

Флеш галерея для проекту Архітектурної студії "Koвальчук і Звір". Використано технологію action script. Застосовується динамічна підгрузка малюнків для швидшого відкривання в браузерах користувачів.

Флеш продукти можна використовувати в різних напрямках у веб дизайні сайтів. Ви можете переглянути варіанти flash наступних анімацій: flash-анімаціїflash-баннериflash-сайтиflash-презентаціїflash-заставка.

Якщо Вас цікавить детальніша інформація щодо проекту - звертайтесь до нас щоб розробити флеш дизайн. Ви можете зразу оцінити та замовити flash дизайн.