Сео оптимізація сайту

Створення сайтів

2013-12-01 06:10 від Andriy

Розкрутка сайту каталог меблі Львів

Розкрутка сайту: меблі Львів. Інтернет каталог меблі у Львові - кухні Львів, шафи купе Львів, Кухні Львів

2013-11-01 04:07 від Andriy

Раскрутка сайту - візи в Австралію

Сео оптимізація і розкрутка сайту в Москві. Оформлення візи в Австралію, послуги імміграції та робота в Австралії.

2013-10-02 10:48 від Andriy

Розкрутка сайту Моторне масло

Розкрутка сайту: Моторні масла Aral, Castrol, Mobil, AVG, Ford, BMW, Opel GM, Total. Каталог автомобільних моторних масел.

2013-09-05 14:19 від Andriy

Сео оптимізація і розкрутка сайту

Розкрутка інтернет магазин косметики. Натуральна органічна косметика в Україні. Цільова зона-Україна. Тема натуральна косметика.

Пошук

Головна > Флеш дизайн > Флеш дизайн портфоліо

Флеш дизайн портфоліо

В даному потфоліо ми приводимо Вам приклад наших робіт (флеш анімації, флеш галерей, флеш банери та флеш презентації), які в тих чи інших веб проектах нами були застосовані, а також реалізовані як окремі веб продукти.

Флеш дизайн та флеш анімації покращують сприйняття відвідувачами сайтів інформації. Якщо Вам необхідно на обмеженому просторі (наприклад в заголовку сайту) представити багато інформації, особливо медійної, то варіантом можеть бути javascript галереъ та(або) флеш анымації, в яких послідовно показуютья продукти чи описуються послуги. За допомогою флеш дизайну можна покращити дизайн сайту і підвищити візуальну інтерактивність сайту.

Флеш анімації

створення флеш анімацій,флеш дизайн

Флеш анімація. Оживлення дизайну сайту за допомогою флеш анімації. Реалістичне світіння лампочки. Проблискування ручки. Інтерактивне меню телефону. Використано технологію action script.

створення флеш,розробка флеш анімацій

Реалістичне анімація про віконні системи, пластикові вікна і будівництво. Робітники в анімації. Будівництво і установка вікон у флеш анімації. Інтерактивне меню анімації.

флеш анімація для магазину,флеш дизайн

Флеш анімація для сайту інтернет магазину музики,MP3,CD альбомів, музичних архівів та музичних колекцій. У флеш дизайні використано технологію action script. Флеш анімацію також можна перегланути в розділі створення інтернет магазину.

флеш дизайн,флеш галерея для сайту

Флеш галерея для сайту національного одягу РУТА. Анімація дозволяє динамічно підвантажувати фото товарів та відображати у виді слайдера на сайті.

Флеш банери

Яскраві, красиві і дуже ефектні флеш баннери набагато ефективніші від статичних баннерів, або навіть анімаційних (gif-баннерів). Вони дозволяють завдяки динамічності флеш технологій оформити на обмеженому просторі більше інформації, яка сприймається людиною ефективніше. Існує велика кількість різних розмірів флеш баннерів по стандартах ВЕБ(468х680, 240х60, 350х250 і інші.) Детальніше про технологію "Flash".

розробка флеш банерів,флеш дизайн

Приклад рекламного флеш баннера для порталу відеореклами.

флеш дизайн,розробка банерів

Приклад рекламного флеш баннера для бюро перекладів Апріл. Розмір 250х350 пікселів.

флеш банер,флеш дизайн

Флеш банер для проведення рекламної компанії BONDUELLE (Купи 2 продукти BONDUELLE і виграй автомобіль RENAULT). Флеш банер для рекламування продукції компанії і розміщення на рекламних площадках в інтернет.

флеш банери,розробка банерів

Рекламний флеш банер для компанії Стройокнапласт. При розробці банеру використано Action Script технологію анімації, яка не завантажує процесор сервера.

Детальнішу інформацію про наші роботи Ви можете переглянути на сторінці нашого флеш дизайн портфоліо.

Флеш сайти

Флеш сайт - часто використовують у фотогалереях, художніх студіях, салонах краси і т.п. Основною перевагою таких флеш сайтів є краса, динаміка та інтерактивність, якої не можна досягти іншими засобами у веб дизайні. Для таких сайтів не потрібна повна індексація пошуковиками, а тому флеш сайти часто використовуються на персональних сторінках художників, фотохудожників.

Флеш презентації

Флеш анімація та флеш презентація використовуються для покращення візуального сприйняття аудиторією подій та привернення уваги споживачів товарів і послуг. Завдяки флеш презентаціям досягається збільшення продажу товарів чи послуг.

розробка флеш презентацій,флеш дизайн

Флеш презентація та розіграш призів і визначення переможців рекламної компанії BONDUELLE та RENAULT. У флеш дизайні та флеш банері використано технологію action script 3.0.

флеш дизайн,флеш галерея

Флеш галерея для проекту Архітектурної студії "Koвальчук і Звір". Використано технологію action script. Застосовується динамічна підгрузка малюнків для швидшого відкривання в браузерах користувачів.

розробка флеш анімації для інтернет магазину,флеш дизайн

Флеш анімація для інтернет магазину взуття. Завдяки флеш анімацій сайт стає динамічнішим і збільшує увагу користувачів до сайту.

флеш дизайн,флеш галерея

Флеш галерея для інтернет сайту будівельної компанії СВП. Інтерактивна флеш анімація (слайд-шоу) показує портфоліо виконаних робіт компанії. Застосовується динамічна підгрузка малюнків для швидшого відкривання в браузерах користувачів.

Флеш продукти можна використовувати в різних напрямках у веб дизайні сайтів. Ви можете переглянути варіанти flash наступних анімацій: flash-анімаціїflash-баннериflash-сайтиflash-презентаціїflash-заставка.

Якщо Вас цікавить детальніша інформація щодо проекту - звертайтесь до нас щоб розробити флеш дизайн. Ви можете зразу оцінити та замовити flash дизайн.