Сео оптимізація сайту

Створення сайтів

2013-12-01 06:10 від Andriy

Розкрутка сайту каталог меблі Львів

Розкрутка сайту: меблі Львів. Інтернет каталог меблі у Львові - кухні Львів, шафи купе Львів, Кухні Львів

2013-11-01 04:07 від Andriy

Раскрутка сайту - візи в Австралію

Сео оптимізація і розкрутка сайту в Москві. Оформлення візи в Австралію, послуги імміграції та робота в Австралії.

2013-10-02 10:48 від Andriy

Розкрутка сайту Моторне масло

Розкрутка сайту: Моторні масла Aral, Castrol, Mobil, AVG, Ford, BMW, Opel GM, Total. Каталог автомобільних моторних масел.

2013-09-05 14:19 від Andriy

Сео оптимізація і розкрутка сайту

Розкрутка інтернет магазин косметики. Натуральна органічна косметика в Україні. Цільова зона-Україна. Тема натуральна косметика.

Пошук

Головна > Реклама

Реклама

Реклама - як відомо багатьом двигун торгівлі. Реклама допомагає компаніям та бізнесу просувати свої послуги та товари і збільшувати об'єми збуту та продаж. Реклама це комерційний засіб масової інформації, створений для того, щоб стимулювати збут продуктів та послуг, або ж просувати інформаційне повідомлення з боку компаній, організацій. 

Мета реклами - донесення інформації від рекламодавця до цільової аудиторії. 

Завдання реклами - спонукати представників цільової аудиторії до дії (вибору товару або послуги, здійснення покупки і т. п., а також формуванню запланованих рекламодавцем висновків про об'єкт рекламування).

За типом реклама поділяється на:

 • зовнішня реклама;
 • внутрішня реклама;
 • Реклама в засобах масової інформації (тв, радіо, газети, інтернет реклама)

Інтернет реклама

Ми пропонуємо нашим клієнтам в галузі реклами інтернет рекламу.

Інтернет реклама завдяки великій кількості аудиторії дає можливість набагато покращити рівень і об'єми продаж товарів та послуг. В сучасних реаліях світової економіки (глобальні процеси розвитку економік країн, та глобалізацію бізнесу) переважна більшість компаній шукають нові і потужніші ринки збуту товарів та просування своїх послуг.

Інтернет реклама має в своєму арсеналі багато інструментів для ефективного просування компаній та товарів. Серед них такі основні:

 • пряма розкрутка сайту чи товару в пошукових серверах (Google, Yandex, Bing, MSN і інших);
 • контекстна реклама на потужних інтернет порталах, як локальних, так і глобальних;
 • банерна реклама (банерообмінні системи, партнерські сайти);
 • відео реклама в інтернеті;
 • Текстова реклама (тематичні статті, тематичні посилання);
 • Тематичні листи, списки розсилок;

Детальніше про види інтернет реклами, типи інтернет реклами та переваги і недоліки кожної з видів інтернет реклами читайте в розділі інтернет реклама.

Розкрутка сайту

На наш погляд найефективнішою рекламою в інтернеті є розкрутка сайту компанії чи товару. Розкрутка сайту дозволяє провівши комплексно один раз розкрутку сайту отримувати цільових клієнтів, які самі шукають той чи інший товар та послугу. Погодьтесь, що жодна інша реклама не має такого високого коефіцієнту віддачі. Все дуже просто - всі інші реклами, починаючи з ТВ і закінчуючи газетами являються нав'язуваними і коефіцієнт корисної дії від таких рекламних компаній дуже малий. Для прикладу паперова реклама (флаєри, брошури, газетні оголошення) відходять мають ефективність віддачі на до 10 замовлень на 1000, тобто 1-2%. Крім цього така реклама дуже короткострокова і діє тільки на момент оголошень 1-2 тижні.

Розкрутка сайту дозволяє перебувати на ТОП-ових позиціях в інтернеті довгий період часу, якщо вона звісно проведена професійно і білими методами. Мається на увазі без спаму та разових розсилок чи покупних лінків. Якщо розкрутка сайту проведена правильно - Ви залишаєтесь на перших сторінках та позиціях не один рік.

Детальніше про розкрутку сайту читайте в розділі розкрутка сайтів.

Оптимізація сайту

Оптимізація сайту (СЕО оптимізація сайту) - процес приведення структури сайту і наповненя сайту до вимог пошукових систем. Як відомо, пошукові сервера і системи (Google,Yandex,Yahoo,MSN,Bing,ASK і багато інших) мають свої правила і стандарти по якості сайтів. Для того, щоб сайт високо ранкувався пошуковими системами, він повинен відповідати сучасним вимогам до сайту.

Серед основних вимог до якості сайту, які заявлябться пошуковими системами є наступні:

 1. Вимоги до якості чистоти дизайну сайту і наповнення
 2. Технічні вимоги до системи управління сайтом чи НТМЛ структури
 3. Якісні вимоги до контенту, навігації, лінків.

СЕО оптимізація сайту:

Дозволяє підняти ранк сайту і вивести його при малих і середніх конкуренціях на перші сторінки пошукових серверів. Зробивши оин раз якісно і правильно оптимізацію сайту, Ви можете бути упевнені, що будете залишатись постійно на передових позиціях пошукових серверів.

Детальніше про сео оптимізацію та методи покрашщення пошукової оптимізації читайте на сторінкі оптимізація сайту.