Сео оптимізація сайту

Створення сайтів

2013-12-01 06:10 від Andriy

Розкрутка сайту каталог меблі Львів

Розкрутка сайту: меблі Львів. Інтернет каталог меблі у Львові - кухні Львів, шафи купе Львів, Кухні Львів

2013-11-01 04:07 від Andriy

Раскрутка сайту - візи в Австралію

Сео оптимізація і розкрутка сайту в Москві. Оформлення візи в Австралію, послуги імміграції та робота в Австралії.

2013-10-02 10:48 від Andriy

Розкрутка сайту Моторне масло

Розкрутка сайту: Моторні масла Aral, Castrol, Mobil, AVG, Ford, BMW, Opel GM, Total. Каталог автомобільних моторних масел.

2013-09-05 14:19 від Andriy

Сео оптимізація і розкрутка сайту

Розкрутка інтернет магазин косметики. Натуральна органічна косметика в Україні. Цільова зона-Україна. Тема натуральна косметика.

Пошук

Головна > Веб дизайн > Розробка веб дизайну

Розробка веб дизайну

Весь процес створення веб дизайну та розробки веб дизайну можна умовно розбити на 6 етапів:

 1. Початковий етап
 2. Запит на створення сайту та(або) продукту і уточнення параметрів і ціни.
 3. Укладення договору, уточнення деталей проекту та авансова оплата від 30% до 50%.
 4. Створення концептуального дизайну сайту або окремого продукту. (2-3 варіанти)
 5. Порізка дизайну і створення базових шаблонів сайту, темплайтів чи анімацій і графіки. Створення HTML сайту чи КМС та наповнення сайту контентом.
 6. Завершальна стадія - тестування, уточнення та прийняття продукту.

1. Початковий етап створення веб сайту.

Для цього етапу Вам потрібно визначити наступні основні критерії сайту, а саме:

а) ціль вашого веб-сайту:

 • створення чи покращення образу компанії;
 • розповсюдження інформації про компанію чи її продуктів;
 • створити, покращити чи збільшити клієнтську базу та зворотній зв"язок з клієнтами;
 • збільшити продажі товарів чи послуг.

б) цільова аудиторія сайту:

 • віковий рівень клієнтів ваших товарів чи послуг;
 • соціальний рівень клієнтів ваших товарів чи послуг;
 • рівень доходів користувачів послуг;

Це тільки базові основні критерії, які необхідно визначити Вам для розуміння цілей сайту та необхідно знати розробникам для врахування цих критерії при розробці веб сайту чи окремих продуктів.

2. Запит на створення сайту та(або) розробки веб дизайну і уточнення параметрів і ціни.

Для забезпечення здійснення цього кроку необхідно уточнити детально параметри та об"єм робіт, а також ціну проекту та умови оплати.

Визначити попередню ціну на розробку веб дизайну, терміни виконання та об"єм робіт Ви можете використовуючи форму замовлення сайту або, по контактних телефонах.

Ми надамо відповідь щодо Вашого замовлення протягом 24-48 годин. В деяких випадках, коли не можливо точно встановити точну ціну (не до кінця відомі об"єм робіт, перелік робіт) ми можем надати діапазон цін для цього. Детальна і остаточна ціна веб дизайну, розробки веб сайту буде визначена на подальших кроках. Якщо нам для уточнення об"ємів і критеріїв робіт необхідно уточнити завдання - ми вишлемо Вам перелік уточнюючих питань.

3. Укладення договору, уточнення деталей створення веб сайту та авансова оплата від 30% до 50%.

Якщо Вас влаштовують параметри проекту, ціна та термін виконання робіт і Ви приймаєте умови - ми виставляєм авансовий рахунок. Для невеликих проектів сума авансу 50%. Для великих проектів (які включають як розробку дизайну так і веб-системи, хостинг, розкрутку веб-продукту) початковий депозит може бути 30%.

Детальніше про методи оплати, які ми приймаємо Ви можете дізнатись через форму замовлення.

Для невеликих проектів - формою договору може бути та ж форма замовлення. Для великих проектів а також на вимогу клієнта - ми готуємо детальний договір з описом всіх параметрів проекту і часу виконання.

4. Створення концептуального дизайну веб сайту або розробки веб сайту. (3 варіанти).

Для створення концептуального дизайну на цьому етапі необхідно буде визначитись з структурою сайту. Для невеликих (персональних сайтів 5-10 сторінок) структуру легше змінити чи підкоректувати. Для великих - це недопустимо, так як зміна структури може призвести до повернення розробників на початковий етап.

В будь-якому випадку ми на цьому етапі ми створюємо для Вас декілька варіантів дизайну в форматі, зручному для Вас і загально поширеному, наприклад JPEG, GIF, PNG. За побажанням клієнта формат може бути змінено. Якщо Вам не сподобались жоден з перших трьох варіантів концептуального дизайну, ми готуєм ще 3 варіанти, враховуючи Ваші побажання і бачення кінцевого результату.

5. Порізка дизайну і створення базових шаблонів сайту, веб темплейтів чи веб анімацій і веб графіки. Створення HTML сайту та наповнення веб-сайту контентом.

На цьому етапі, після прийняття концептуального дизайну ми робим інтеграцію дизайну у відповідний формат. Якщо це простий персональний сайт чи стайт не орієнтований на використання динамічних технологій, баз даних, магазинів - то інтеграція відбувається у HTML формат. Детальніше про HTML. Якщо це корпоративний сайт, сайт комерції чи будь-який сайт, пов"язаний з динамічною обробкою даних - відповідно до завдання (карти сайту) інтеграція відбувається у технологію, визначену в завданні на розробку. Наприклад PHP, PERL, ASP, MySQL, Flash і т.п.

На цьому етапі дизайн може змінюватись клієнтом лише за додаткову плату, так як інтеграція дизайну в систему сайту завершена і всі зміни дизайну відповідно тягнуть зміни до завдання.

Терміни виконання цього етапу також чітко врегульовані договором, чи завданням на розробку сайту. Але слід врахувати що персональні і динамічні і великі корпоративні сайти мають різницю по об"ємах роботи - відповідно потребують більших часових рамок.

6. Завершальна стадія - тестування, уточнення та прийняття веб сайту.

На цьому етапі основа продукту готова і замовник може бачити свій сайт чи продукт в інтернеті на наших серверах (шлях буде вказано для перегляду). Переважно цей шлях буде як субкаталог або субдомен нашого сайту напр: "https://websites-development.net/directory". На цьому кроці підкоректовуються всі деталі проекту, сторінок, дизайн елементів, контенту і т.п. Клієнт остаточно приймає проект.

Після прийняття роботи клієнт виплачує основну суму, яка обумовлена договором(завданням). Після повної оплати - Ваш сайт є повністю Вашою власністю. Ми при потребі формуємо повний архів матеріалів сайту і висилаєм архів клієнту.

Після цього йде публікація веб-сайту - чи інтернет-магазину на Веб просторі. Якщо Клієнт має діючий домен і хостинг - ми на прохання клієнта можем публікувати продукт на вказаному хостингу. В будь-якому випадку, ми пропонуємо нашим клієнтам повний спектр послуг. Тому вибір домену, послуги хостингу, рекламна компанія надається також нами. Якщо клієнта задовільняють наші умови і параметри цих продуктів - ми публікуєм і обслуговуємо клієнта на наших серверах. Це надає нашим клієнтам просту зручність і перевагу - Вам не прийдеться тратити час, сили і більші кошти на інші компанії. Ви маєте справу з нами від початку і до кінця.

Повірте - ні один з наших клієнтів не залишився незадоволеним. В нас нема бюрократичних, консервативних чи невідомих клієнтів як у великих корпораціях. Для нас кожен клієнт - важливий і ми раді співпрацювати і допомагати нашим клієнтам на всіх етапах створення сайту чи підтримки сайту. А також не зупиняєм співпрацю чи допомогу по будь-яких питаннях, якими ми професійно володіємо.

Якщо ви хочете вияснити основні параметри по замовленню на веб дизайн, розробку сайту - скористайтесь нашою формою замовлення. Якщо у Вас виникають будь-які запитання - контактуйте з нами.